До уваги мешканців громади!
Дата: 23.06.2020 11:36
Кількість переглядів: 1021
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d516f2d67b4b32a30feee4913d31d857.jpg)
Шановні мешканці Пісочинської громади! У зв`язку з погіршенням санітарно-епідемічної ситуації з захворювання на коронавірусну хворобу в Харківській області для недопущення розповсюдження і подальшого погіршення санітарно-епідемічної ситуації серед мешканців громади, Пісочинська селищна рада НАГАДУЄ про необхідність виконання суб`єктами господарювання, освітніми закладами, населенням заходів, що визначені постановами Головного санітарного лікаря України, зокрема дотримання масочного режиму, дезінфекційного режиму, безпечної дистанції, особистої гігієни рук з використанням шкірних антисептиків, тощо.
« повернутися