Розпочалась основна сесія ЗНО
Дата: 25.06.2020 09:31
Кількість переглядів: 247
25 червня розпочалась основна сесія ЗНО.
Саме сьогодні 73 випускника закладів освіти Пісочинської селищної ради пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
Відділом освіти, культури, молоді та спорту, відділом ЖКГ селищної ради організовано підвіз випускників до трьох пунктів тестування. Створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.
Дорогі випускники! Зичимо вам успішно справитися з завданнями та отримати гарні результати.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b8ee3d869159462adb2d09e4d35e24b5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/af2394e6678d2db71183f7b8a31dcf90.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/37639c9ef392d34a7030fbdbc6d3d2d7.jpg)
« повернутися