Чистота та комфортні умови проживання – результат щоденної праці робітників відділу благоустрою Пісочинської селищної ради

Дата: 28.06.2020 16:29

Систематично та ретельно робітники відділу благоустрою виконують очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія.
Згідно графіка відповідні роботи здійснюються на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії.
За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Харківська, Спортивна, Покровська; пров. Київський і Покровський.
Робітниками відділу проведений покіс трав’яного устілу на вулицях: Шкільна, Спортивна, Лісова, Транспортна; по пров. Покровському та на території мікрорайону Мобіль.
Щоденно для нерозповсюдження вірусних інфекцій проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.
Для забезпечення належного естетичного вигляду території громади ліквідовано написи вандалів. Робітниками відділу здіснені підготовчі роботи з облаштування декоративної клумби по в`їзду Набережному, 7.

Шановні мешканці! Поважайте працю інших, цінуйте красу нашого неповторного краю!

#милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей