#ЩастиНаЗНО
Дата: 30.06.2020 10:32
Кількість переглядів: 252
Сьогодні, 30 червня, 119 юних представників нашої громади – випускники освітніх закладів Пісочинської селищної ради складатимуть ЗНО з української мови та літератури.
Відділом освіти, культури, молоді та спорту, відділом ЖКГ селищної ради організовано підвіз випускників до трьох пунктів тестування та створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії і супроводжуючі пройшли обов`язковий температурний скринінг.
Дорога наша молодь! Зичимо успішно справитися з завданнями та отримати гарні результати. Віримо в Вас!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a0c52603bb3de1ce0ae2f616fb1c6c8e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/48c2df7378d66c5059115ae1247740cc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/45845f33a3a2aac62fb3e3780226f2cb.jpg)
« повернутися