Вітаємо з професійним святом - Днем державного реєстратора!
Дата: 01.07.2020 13:08
Кількість переглядів: 422
Шановні державні реєстратори України! Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом! Зичимо Вам міцного здоров`я і завжди бадьорого настрою, злагоди та благополуччя в родинах, успішного втілення всіх задумів і планів, яскравих позитивних вражень від життя та нових успіхів на благо нашої держави!
Зі святом!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5a033613ede6120bf85f9acd4819104e.jpg)
« повернутися