Вітаємо зі святом - Днем національної поліції України!
Дата: 04.07.2020 07:25
Кількість переглядів: 250
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/498d75e646f2935ef97f27b1d55b1369.jpg)
04 липня відзначають своє професійне свято українські поліцейські.
У п`яту річницю створення Національної поліції України зичимо її представникам міцного здоров’я та наснаги на гідну службу – нехай вона завжди сприятиме безпеці громадян та гостей України, процвітанню та розвитку нашої держави!
Шановні поліцейські офіцери громади! Безмежно вдячні за Вашу службу! Бажаємо Вам затишку та добробуту в родинах, миру, впевненості у майбутньому, професійних успіхів і досягнень на благо нашої громади!
Зі святом!
« повернутися