Привітання з 90-річчям Мартиненко Л.М., ветерана праці, мешканки Коротичанського старостинського округу
Дата: 05.07.2020 07:27
Кількість переглядів: 390
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/15ecd124bc5d6e88742af25e3e0eab4e.jpg)
Вітаємо з 90-річчям Мартиненко Лідію Миколаївну, ветерана праці, мешканку Коротичанського старостинського округу!
Вельмишановна Лідіє Миколаївно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття, бадьорого настрою й тільки щасливих, радісних емоцій. Нехай Вас завжди оточують люблячі, вірні Вам люди, в родинному колі панують злагода та добробут, доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої сім`ї!
З ювілеєм!
« повернутися