Зустріч із мешканцями смт Коротич (Кандибівка)
Дата: 03.07.2020 21:29
Кількість переглядів: 517
03 липня у Коротичанському старостинському окрузі відбулась зустріч за участі Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, в.о. старости Коротичанського старостинського округу Наталії Пегарь, депутатів селищної ради, місцевих мешканців.
У ході зустрічі обговорено основні проекти, реалізовані за перше півріччя 2020 року: початок капітального ремонту аварійної частини Коротичанського ЗДО, капітальний ремонт дороги, яка з'єднує смт Коротич та селище Рай-Оленівка, роботи з реконструкції вуличного освітлення, налагодження вивозу ТБО та інше.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2d1edacac314049c97e4a2cead5b5962.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/95647a9162c21ccc5cdb8cbd863e0b7d.jpg)
« повернутися