Служба у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради інформує:

Дата: 08.07.2020 11:03

07 липня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Пісочинської селищної ради. В ході засідання розглянуто та прийнято рішення по наступних питаннях:
-  Захист житлових прав дитини - сироти, а саме призначення опікуна над майном дитини;
- 3 заяви від батьків (сел. Коротич та сел. Пісочин) стосовно визначення способу участі батька, який проживає окремо у вихованні малолітньої дитини, затверджено проект висновку комісії для подальшому розгляді на виконкомі Пісочинської селищної ради.
- 2 заяви від батьків (сел. Пісочин та сел. Коротич) щодо підтвердження місця проживання дитини для виїзду за межі України з одним із батьків на відпочинок.
- Про продовження соціального супроводу двох сімей (сел. Пісочин), які опинилися у складних життєвих обставинах.
Попередньо питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. Тому за результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.