Вітаємо з професійним святом працівників ювенальної превенції!
Дата: 08.07.2020 16:32
Кількість переглядів: 323
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4b08ea5f7e5263a43bde0ebc467875a1.jpg)
Щиро вітаємо працівників ювенальної превенції з професійним святом!
Зичимо Вам міцного здоров`я та наснаги на нові професійні звершення, родинного затишку та успіху у всіх починаннях! Вдячні за сумлінну працю та прихильність до благородного покликання - захисту дітей, відстоювання їхніх законних прав та інтересів.
Зі святом!
« повернутися