#ЩастиНаЗНО
Дата: 09.07.2020 11:08
Кількість переглядів: 320
Сьогодні 80 представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів освіти Пісочинської селищної ради проходять зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
Відділом освіти, культури, молоді та спорту, відділом ЖКГ Пісочинської селищної ради належним чином організовано підвіз випускників до 3-х пунктів тестування. Створено всі необхідні умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі пройшли обов`язковий температурний скринінг.
Дорогі випускники! Успіху на ЗНО та гарного Вам настрою! Зичимо вам бездоганно справитися з завданнями та отримати гарні результати. Віримо в Вас!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8786261830c31b2efbf5006110c313a6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6612262ba59bc9e94eaeaf5552b31d3b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/812a3c00731f4daccf049215d94edcc3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a0c4e34d661ec8542acb02b4f3e68d81.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9e673c8a16f1c73a711ffe3429cfc003.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c04c7137b0d4687b2aa7e7432dd02d92.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cba652574bb96d3b3ec3271bf4dacdf0.jpg)
« повернутися