Увага! Акт вандалізму!
Дата: 09.07.2020 13:19
Кількість переглядів: 310
В ніч з 08 на 09 липня в мікрорайоні Надія по вулиці Молодіжній, 4 невідомими зрізано та вивезено нову вуличну лавку, яку було встановлено робітниками КП «Пісочинкомунсервіс» менше 2-х тижнів тому.
Шановні мешканці! Дуже прикро, коли знищується майно громади та результат праці, метою якої було створення більш комфортних умов проживання. Добробут нашої громади – це наша спільна турбота!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7fbded25244bd7b772856503c07488f9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/79e07a63dd408ce634e059e79badabb4.jpg)
« повернутися