Привітання з 30-річчям з дня заснування відділу соціальної допомоги.

Дата: 10.07.2020 07:08

Вітаємо представників відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам з 30-річчям з дня заснування відділу!

Гуманність, порядність, відповідальність – саме такими якостями відрізняються працівники відділення на чолі зі своїм керівником Ужченко Валентиною Іванівною. Наразі 21 соціальний робітник надає безліч видів різноманітної допомоги 227 непрацездатним мешканцям, тим самим забезпечуючи їм комфортні умови проживання.

Шановні соціальні робітники! Безмежно вдячні за Вашу нелегку, благородну працю. Ваші золоті серця сповнені любові та турботи про підопічних! Нехай Ваші родини завжди відчуватимуть прихильність долі, міцне здоров’я стане запорукою бадьорого настрою, злагода та добробут у сімейному колі дарують радість і відчуття щастя! Зичимо нових професійних успіхів на благо нашої громади!

З річницею!