#Дякуємосоцпрацівникам
Дата: 10.07.2020 14:52
Кількість переглядів: 273
Серед безлічі видів допомоги, яку надають своїм підопічним працівники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам селищної ради є й консультація в оформленні документів на оплату комунальних послуг.
На фото: соціальний робітник Вінніченко Ольга та її підопічний, Чалий Анатолій Іванович. Увага, турбота, відповідальність!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/960d2492f3046748503b87378f040356.jpg)
« повернутися