З турботою про благополуччя мешканців громади!

Дата: 12.07.2020 16:06

Щоденно, не зважаючи на погодні умови, робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради виконується очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка відповідні роботи здійснюються на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії.

За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Київська, Зої Космодем`янської, Автомобільна.

Робітниками відділу проведений покіс трав’яного устілу у селищі Пісочин, на вулицях: Полтавське шосе та Автомобільна, на території мікрорайонів Надія та Мобіль.

Щоденно для нерозповсюдження вірусних інфекцій проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.

Виконано підбортовку другорядних вулиць біля зупинок громадського транспорту «Рижов».

Після санітарної обрізки дерев робітниками здійснено дроблення гілок по вулицям: Полтавське шосе, Надії, Культури.

Шановні мешканці! Цінуйте неповторну красу нашого краю та поважайте працю інших! Нагадуємо Вам, що у Пісочинській громаді для мешканців працює програма пільгового вивезення ТПВ. Ми варти того, щоб жити у чистому навколишньому середовищі!

#милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей