Підтримка соціально-незахищених категорій громадян.

Дата: 13.07.2020 10:25

Пісочинською селищною радою постійно здійснюються заходи з підтримки соціально-незахищених категорій громадян. З часу введення карантинних обмежень видано 1000 продуктових наборів. Серед отримувачів майже 80% (або 786 наборів) це інваліди та люди похилого віку, одинокі особи пенсійного віку, які знаходяться на обслуговуванні відділення по наданню соціальних послуг, учасники Другої світової війни, сім’ї загиблих та в’язнів Другої світової війни. Ще 214 пакетів отримали малозабезпечені сім’ї та інші особи, що опинились у складних життєвих обставинах, серед них: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, в тому числі, що виховуються у будинках сімейного типу, також допомогу отримали сім’ї, в яких більше п’яти дітей та жінки мають почесне звання «мати-героїня».

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до формування та видачі продуктових наборів, особливо депутатському корпусу громади; відділу освіти, культури та спорту селищної ради; спеціалістам та фахівцям соціального напряму та житлово-комунального господарства громади, фахівцям військово-облікового столу.Фото без опису