Покіс трав`яного устілу на території громади
Дата: 13.07.2020 14:46
Кількість переглядів: 291
Для забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду території робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради систематичного проводиться покіс трав`яного устілу.
13 липня відповідні роботи виконано по вулицям: Центральній (вздовж залізничних колій до вулиці Горіхової), вздовж яру по вулиці 1-го Травня, Матросова, П. Шутки у селищі Коротич.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/afd64d53c7125345430fea12b998483f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0a172c060e7308772dc5a0ebd9f04eb5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e29faa37268e8cf57ef73c91cbd01f14.jpg)
« повернутися