Гарний настрій для малечі
Дата: 13.07.2020 16:45
Кількість переглядів: 316
Понад 200 випускників садочків Пісочинської громади протягом останнього тижня отримали цікаві, корисні подарунки від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та депутатів селищної ради. Цього року карантин не став на заваді чудовій традиції, яку започаткував Олег Олександрович. Яскраві й зручні ланч бокси та пляшечки для води стануть у нагоді дітям під час навчання в школі.
В добрий час, дітки! Нехай Ваше життя буде прекрасним!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5d777c8a56ab771aaf6eb3e691263e1b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9ba56312519056c2e573926e17a0e8a2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/25b63320cfe84e73b7835ea1615ef20a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b0eaf936a0433ca94af3276cee43d509.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/edd94987978214bb6254ff370af2de0e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7bd6b4b058fc17482640e95f5133f166.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3024ca6f917d19db4db08231e876e3e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/05c6f6ad9a5f6f3bbd2e17698c9d5c49.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/341108bbe90a85907833b3391bb4d416.jpg)
« повернутися