Дератизація підвальних приміщень
Дата: 14.07.2020 10:44
Кількість переглядів: 284
Для забезпечення належного санітарного стану робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" систематично проводиться дератизація підвальних приміщень у багатоквартирних будинках громади.
13 липня роботи виконано за адресами: вул. Квартальна, №№ 4 та 8/8; пров. Квартальний, 17, в-д Набережний, 13 у мікрорайоні Мобіль; вул. Надії, 16 е у мікрорайоні Надія.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8485c009298d8b1c9a2ee60ff5743523.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/325ff1c1f0ac8d68cbdfe3f5ce11b88e.jpg)
« повернутися