Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника ЗДО «Теремок».
Дата: 14.07.2020 20:10
Кількість переглядів: 210
14 липня відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника ЗДО «Теремок».
За результатами 3-х етапів, переможцем стала Ноздріна Оксана Валеріївна. Невдовзі з переможцем буде укладено контракт. Вдячні Сичовій Світлані Олександрівні за плідну роботу та зичимо успіхів новому керівнику!
Головне- добробут дітей! Впевнені, що заклад дошкільної освіти буде з кожним роком ставати все кращим! Для цього є все: підтримка засновника, активна позиція батьків, знання та досвід керівника!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5f9bfde6e93199a37e2ecc48e9afae3f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3b16637b9ad2b92c6b5693412eb3edc5.jpg)
« повернутися