Новини благоустрою. Покіс трави в Коротичанському старостинському окрузі.
Дата: 15.07.2020 14:36
Кількість переглядів: 309
Комфортно, безпечно, естетично! Робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проведено покіс трав`яного устілу в Коротичанському старостинському окрузі, по вулицям Петра Шутки та Східній (пішохідна доріжка). Подібні роботи на території Пісочинської громади проводяться систематично, згідно графіка.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/61a31c9fed33be53b31e9a8f25e421c4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3b98369719ba311dc3f9e45b2f2703aa.jpg)
« повернутися