Покіс трав'яного устілу на території мікрорайону Мобіль
Дата: 15.07.2020 22:37
Кількість переглядів: 237
15 липня робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведений покіс трави біля багатоквартирного будинку по вулиці Некрасова, 25 у мікрорайоні Надія, зокрема територія дитячого майданчику. Дбаємо про належний санітарний стан навколишнього середовища, забезпечуємо комфортні умови проживання мешканцям громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/94056b7d7e3420535f6cae122b514912.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/29aac8b512add95f0f0c1f753619442a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f552c555800a8eab4d7e0f1b8b987e91.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fa1bdd73c04f7fd53793ffc09a544bbc.jpg)
« повернутися