Привітання з ювілеєм відділ по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю селищної ради
Дата: 16.07.2020 18:03
Кількість переглядів: 277
16 липня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з ювілеєм відділ по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю селищної ради. 30 років працівники відділу на чолі з незмінним керівником Ужченко Валентиною Іванівною піклуються про непрацездатних мешканців громади. Безмежно вдячні робітникам відділу за нелегку, благородну працю! Бажаємо міцного здоров’я, злагоди та добробуту в родинах, втілення всіх планів і задумів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f83205107150fe870f8b7d6611f9c500.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/59b6dbbd61c5de8b5ee66b7b9074cf61.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/80fa858729f8949eb0d60f340ef16b71.jpg)
« повернутися