Дезінфекція місць загального користування
Дата: 17.07.2020 11:48
Кількість переглядів: 317
Для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» систематично проводиться дезінфекція місць загального користування у місцях загального користування багатоквартирних будинків селища Пісочин. Так, 17 липня згідно графіка роботи виконано за адресами: вул. Квартальна,17 та в-д Набережний, 13 у мікрорайоні Мобіль; Надії, №№ 5 та 16 г, д,е, Некрасова 25, Гагаріна 5 у мікрорайоні Надія.
Відповідально, ретельно, з турботою про здоров`я мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6337b45ec8bfaa8e5d1b71adf915c552.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0b163593dfad2f9050675a9f45a82e93.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ef5e11146b55eb13ae985602898a8b96.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d616cfc641a24c3fe71b0b0048449609.jpg)
« повернутися