Готуємось до відкриття! КЗ "Пісочинська початкова школа "Надія"
Дата: 17.07.2020 15:00
Кількість переглядів: 320
17 липня відбулась нарада на об’єкті будівництва нового освітнього комплексу у мікрорайоні «Надія». Встановлено обладнання в актовій залі, заасфальтовано парковку біля школи, завезено меблі та компьютерну техніку. Знаходимось на завершальній стадії, роботи виконані на 98%.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/57bd42409db62c2501c27cf62fffb894.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6980e037baf681d3ba39712e29e28919.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5205b37eab823af731598ccbcf67b97e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dc976663e27297003fbf370fac85320a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/573529c62054b5c5e7dfa82747d4d882.jpg)
« повернутися