Покіс трав`яного устілу. Коротичанський старостинський округ
Дата: 21.07.2020 11:34
Кількість переглядів: 267
21 липня робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проводиться покіс трав`яного устілу на території Коротичанського старостинського округу, по вулицям Петра Шутки та Східній (пішохідна доріжка). Дбаємо про належні санітарні умови, забезпечуємо комфорт проживання для мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/22c2ca621de2ba9c72ebdb4550f163b2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3e63399fa19baf038d4f39bb1b3f17e9.jpg)
« повернутися