Благоустрій мікрорайону Надія - комфорт, безпека, зручність!
Дата: 21.07.2020 19:22
Кількість переглядів: 267
Враховуючи звернення місцевих мешканців, за клопотанням депутатів селищної ради Хоменко Ольги Пантелеймонівни і Пилипенко Ольги Олександрівни проводиться ремонт внутрішньоквартальних доріг і облаштування тротуарних доріжок у мікрорайоні Надія, від будинку по вулиці Молодіжній, 1 до Комунального закладу "Пісочинська початкова школа "Надія". Наразі роботи знаходяться на завершальному етапі. Маленькі вихованці та учні нового освітнього комплексу вже зовсім скоро крокуватимуть новенькою доріжкою до освітнього закладу, а місцеві мешканці отримуватимуть задоволення від зручних та безпечних умов пересування!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/51f85a7c5f1fc372d3babd70993df2b3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/79cb33129e0880337a625c8a4f38536f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/464ff8dd59f1c758130f8f3c1035660e.jpg)
« повернутися