Ремонтні роботи в мережі вуличного освітлення громади
Дата: 23.07.2020 10:48
Кількість переглядів: 223
На замовлення Пісочинської селищної ради проведена заміна непрацюючих ламп в мережі вуличного освітлення по вулиці Шевченка у селищі Пісочин. Виконано ремонт світильників і заміна старих ламп на енергозберігаючі в селищі Рай-Оленівка.
Належний рівень освітлення - запорука безпеки мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7a1b4364be35a2b15f69e07e2084a02d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2e4b99fecf4e07dab97a9e9432f24f73.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8d3fb58b16ca1284518cf3e72e153d56.jpg)
« повернутися