#Дякуємосоцпрацівникам
Дата: 23.07.2020 13:14
Кількість переглядів: 266
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fa0f2551aa112e492741208703f30683.jpg)
З турботою та любов`ю виконують свої професійні обов`язки робітники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради. Різноманітна допомога, яку вони надають своїм підопічним, вкрай необхідна!
На фото: соціальний робітник Ірина Шевська (Коротичанський старостинський округ) супроводжує на обстеження до медичної амбулаторії підопічну Куніч Ганну Іванівну.
« повернутися