Перевірка щодо дотримання карантинних вимог пасажирських перевезень
Дата: 23.07.2020 15:19
Кількість переглядів: 272
23 липня представниками Держпродспоживслужби у Харківському районі, працівниками Пісочинської селищної ради, поліцейськими офіцерами громади проведено перевірку щодо дотримання карантинних вимог пасажирських перевезень згідно Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 23 від 21 травня 2020 р. у соціальному безкоштовному автобусі Пісочинської громади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d0e2b5ec2d468a0c425effc54834efd9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0b5257a56dbce38a0c0d5859ed0649b5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4953a9aa46dfb30498b8aaba3c675a08.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/19ffe63c781e2c339055f18789e3a273.jpg)
« повернутися