23 липня відбулася чергова XXXVI сесія VII скликання Пісочинської селищної ради

Дата: 23.07.2020 16:38

23 липня відбулася чергова XXXVI сесія VII скликання Пісочинської селищної ради. Перед засіданням чергової сесії Пісочинський селищний голова Олег Чернобай вручив ключі від службового житла директору Пісочинського ЗДО №2 Ірині Володимирівні Кашкарьовій і вчителю Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овчинніковій Анастасії Сергіївні. Дві службові квартири придбані згідно з Програмою, прийнятою на пленарному засіданні Пісочинської селищної ради та спрямованої на покращення житлових умов освітян, які перебувають на квартирному обліку.

Депутати затвердили порядоки денний і розглянули такі основні питання: про затвердження звіту з виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року, про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету селищної ради, про надання матеріальної допомоги мешканцям громади, земельні питання, депутатські запити та інші.