Вручено ключі від службового житла освітянам громади
Дата: 23.07.2020 16:55
Кількість переглядів: 261
23 липня під час чергової сесії селищної ради Пісочинський селищний голова вручив ключі від службового житла Ірині Володимирівні Кашкарьовій, директору Пісочинського ЗДО №2 і Овчинніковій Анастасії Сергіївні, вчителю Пісочинської ЗОШ. Дві службові квартири придбані за програмою, прийнятою на пленарному засіданні селищної ради та спрямованої на покращення житлових умов освітян, які перебувають на квартирному обліку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e37d5336d6c610708e2da20bf0995a15.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7112488dd79b61ac0af589e4c576e340.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3c4ee7e40ef83be334b579e8f7e0ff84.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1d65795884adaefcb367e3139a7175e5.jpg)
« повернутися