Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам Пісочинського ліцею "Мобіль"
Дата: 23.07.2020 21:57
Кількість переглядів: 262
24 липня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із начальником відділу освіти культури, молоді та спорту Юлією Бєловою привітав 26 випускників Пісочинського ліцею "Мобіль" з отриманням свідоцтв про повну загальну середню освіту. У 2020 році відбувся другий випуск закладу. Дорогі випускники, зичимо Вам здійснити всі свої мрії та відчувати радість від успіху. В добрий час! Віримо в вас!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3ef80892191d28eb8b4e65dcacd83414.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d0aa1fed787cc90cb3e925960a823cd7.jpg)
« повернутися