Зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая з колективом управляючої кампанії «ФОП Тараненко І.І.»

Дата: 24.07.2020 10:58

24 липня відбулась зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая з колективом управляючої кампанії «ФОП Тараненко І.І.»

Важко уявити життя без важливої роботи комунальних служб. В умовах напруженої ситуації, спричиненої пандемією СOVID-19, працівники цієї сфери забезпечують комфортне проживання для мешканців та життєдіяльність об’єднаної громади: проведення дезінфекції місць громадського користування, вчасне вивезення ТПВ, безперебійна робота інженерних комунікацій, благоустрій території, чистота вулиць. Дякуємо  всім працівникам за нелегку працю, яка сприяє розвитку і процвітанню нашої громади.

Зустрічі селищного голови  з колективами комунальних служб громади продовжаться.