Не словом, а ділом!
Дата: 25.07.2020 18:12
Кількість переглядів: 282
25 липня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, депутати та працівники селищної ради, робітники Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок», батьки й небайдужі мешканці долучилися до благоустрою території садочку.
Миттєвою була реакція на звернення новопризначеного директора Оксани Ноздріної про допомогу. Переміщені на більш зручні місця елементи дитячого майданчику, пофарбовано огорожу. Дозвілля на свіжому повітрі діточок стане ще більш приємним!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c9592e98795c10bc525d561ace1962c5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/724920a631cc0afc436b85a037895574.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6480b9ee501edfa73674f895a1f5d241.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4d264f8fbf99520d7b22eceee1889550.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/273e2338ac7dd173310e24641baddd91.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ec66f2c93f85fdbcae871f30895180ea.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/062e1a94ce098c2679d68a91f9db1231.jpg)
« повернутися