Привітання з Днем народження Ноздріної О.В., директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок»
Дата: 26.07.2020 07:00
Кількість переглядів: 321
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dd2e52df29ac82a152899beb017d949c.jpg)
Вітаємо з Днем народження Ноздріну Оксану Валеріївну, директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок»!
Шановна, дорога Оксано Валеріївно! У цей святковий день зичимо Вам завжди відчувати насолоду від перемог! Нехай у житті Вашої прекрасної родини панують щастя, злагода та добробут, плідна праця колективу спряє новим звершенням, міцне здоров`я дарує наснагу на добрі справи, а творче натхнення забезпечить нові ідеї та задуми.
Мудрість керівника, прихильність до свого покликання, щира турбота про своїх маленьких підопічних і увага до колег, неповторна чарівна усмішка та щиросердність – всі ці якості, шановна Оксано Валеріївно, захоплюють та надихають!
Прихильності долі та міцного здоров’я Вам та Вашим близьким, радості та приємностей щодня! З Днем народження!
« повернутися