Вітаємо з професійним святом - Днем працівників торгівлі України!
Дата: 26.07.2020 07:47
Кількість переглядів: 242
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/068632e812d4abb9079b4dbd7fbc1f5d.jpg)
Щорічно в останню неділю липня ми вітаємо всіх представників торговельної сфери нашої країни з професійним святом. Від щирого серця зичимо їм завжди відчувати задоволення від своєї праці та успішного втілення всіх задумів і планів. Щастя, міцного здоров`я, сімейного затишку та завжди вдалого бізнесу!
Зі святом!
« повернутися