До уваги багатодітних сімей!

Дата: 27.07.2020 11:32

Повідомляємо, що з квітня  2019 року багатодітні сім’ї мають право на отримання щомісячної державної допомоги на дітей в сумі 1700 грн.

Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Для отримання допомоги необхідно одному з батьків, з яким постійно проживають діти подати заяву та надати:

• копію паспорту або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус;

• копії посвідчень батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

• у разі досягнення дитиною з багатодітної сім’ї шестирічного віку подається посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

• копії свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу).

Прийом документів здійснюється відділом соціального захисту населення селищної ради за попереднім записом за телефоном  742-73-61.