Новини футболу. Чемпіонат Харківського району.
Дата: 27.07.2020 14:43
Кількість переглядів: 246
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/faba3a73508aecb948be2365b9b39d8f.jpg)
Результати чергових матчів за участі команд громади. За результатами проведених ігор 22 та 26 липня «Маяк» Березівка посідає 1 місце Чемпіонату. «Відродження» Коротич на 4 місці таблиці, команда «Пісочинець» займає 6 місце, а «Надія» Пісочин наразі на 7 місце Чемпіонату. Вболіваємо за наших спортсменів, підтримуємо футбол Пісочинської громади!
« повернутися