#Дякуємосоцпрацівникам
Дата: 27.07.2020 16:57
Кількість переглядів: 216
Різноманітна допомога, яку надають своїм підопічним робітники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради, забезпечує літнім людям необхідний комфорт та створює сприятливу емоційну атмосферу.
На фото: соціальний робітник Любов Явдошенко отримує у поштовому відділенні посилку для своєї підопічної Іваненко Лідії Іванівни.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dc888c8376c9dcf8d993fb8a96ea93ea.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/029cc9cf13905d9745d474f228478840.jpg)
« повернутися