Робоча нарада в Коротичанському ЗДО
Дата: 27.07.2020 20:35
Кількість переглядів: 198
27 липня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлією Бєловой провели робочу нараду у Коротичанському ЗДО. Роботи проводяться згідно графіку: вже розпочато декоративне оформлення внутрішніх приміщень закладу, облаштування вхідної групи, встановлені металопластикові вікна та двері, продовжуємо укладання керамічної плитки.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bd2e072c6c85494aa7628d435d2a4904.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d41d1540f158f6dbe0d9e11200f79f65.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/72b3f9afeb52ad0614e6eaca023623e5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f76fc99ca15f8176d5d3e60ac2de1b23.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b041d1b613b8a85fcc03652646f463ce.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c262fbb56c2e105b939ffc3519c1a1bf.jpg)
« повернутися