Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам Березівської ЗОШ
Дата: 28.07.2020 09:41
Кількість переглядів: 290
27 липня в.о. старости Березівського старостинського округу Штода Ігор Олександрович та директор КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Штода Віра Михайлівна привітали з отриманням свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти 4-х випускників закладу та нагородили їх подяками і подарунками від Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая.
Дорогі випускники! В добрий час і нехай всі мрії здійснюються!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bc4de6546a3710f0d8293fb6186eb349.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cf94a80e88ad6f05677918cd2a4a13db.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9a7cbebe541ff5c35dddf057a78bec7a.jpg)
« повернутися