Привітання з Днем народження Омельченка В. І., начальника місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради

Дата: 02.08.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Омельченка Володимира Івановича, начальника місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради!

Шановний Володимире Івановичу! У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров`я та наснаги на підкорення нових професійних і життєвих вершин! Ваш професіоналізм і безмежна любов до свого покликання,  щира турбота про добробут громади, уважне ставлення до підлеглих, гарне почуття гумору, щирість і доброзичливість викликають глибоку повагу! Нехай підтримка колег стане запорукою нових досягнень у професії, а злагода та добробут у родині дарують всеохоплююче відчуття щастя! Успіхів у всіх починаннях, миру та щастя!