Святкуємо громадою День Березівки!

Дата: 02.08.2020 14:03

02 серпня Пісочинський селищний голова разом з депутатом Харківської обласної ради Володимиром Горбатовським, депутатом Харківської районної ради Валерієм Міщаненком, в.о. старости Березівського старостинського округу Ігорем Штодою, представниками Пісочинської селищної ради та депутатським корпусом взяв участь у святкових заходах до 324 річчя селища Березівка.
День селища відзначається у православне свято Пророка Іллі. З самого зранку відбулась літургія у місцевому Храмі Святого Пророка Іллі та освячення води. Вшановано пам`ять загиблих березівців у Другій світовій війні. Із азартом та задоволенням разом присутні вболівали за юних спортсменів Пісочинської ДЮСШ, які змагалися за перемогу у турнірі з міні-футболу. Команда-переможець нагороджена Кубком і комплектами нової форми, всі учасники отримали медалі та смачні солодощі від селищної ради. Також на міні-стадіоні селища зустрінуться дорослі команди громади з футболу. Зичимо їм успіху та підтримуємо спортсменів!
Дорогі дітки! Запрошуємо о 16:00 Вас на Свято-Іллінську площу взяти участь у цікавій дитячій анімації.
Вітає всіх зі святом Березівки, бажаємо розвитку та процвітання прекрасному краю, миру та благополуччя всім родинам!