Покіс трави на території громади
Дата: 03.08.2020 14:44
Кількість переглядів: 268
Для забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду території у Пісочинській громаді систематично проводиться покіс трав`яного устілу. Так, 03 серпня робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведено покіс трави біля багатоквартирного будинку по в`їзду Набережному, 13 у мікрорайоні Мобіль.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ebf9b6ede68189bf3c5eaa71d128d74d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e9962d0cd4611a30f9e5cefb6caa3dda.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1595ae8b22ddf215a12c306026281104.jpg)
« повернутися