Забезпечуємо комфортні умови проживання для мешканців мікрорайону Надія!
Дата: 04.08.2020 15:27
Кількість переглядів: 283
На замовлення селищної ради виконується реконструкція водопровідних мереж холодного водопостачання у мікрорайоні Надія. «Грунтовна реконструкція забезпечить безперебійне постачання водою багатоквартирних будинків мікрорайону, по вул. Гагаріна, Некрасова та у приватному секторі. Стежимо за якістю робіт. Працюємо для людей - працюємо на майбутнє!» - зазначає Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/86166fd19c55f3cab996637cefd0f153.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b112f7b6c615fb730beeac46b750dad0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5328eb5ad6a8fb7908c22ff874d8d407.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fa328e8accc7232a91d6d22db9859003.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4e7056b7b352125c58da03839504937b.jpg)
« повернутися