Утримання доріг громади
Дата: 04.08.2020 15:32
Кількість переглядів: 228
На клопотання депутатів селищної ради Любові Володимирівни Канцедал, Ганни Олександрівни Бондаренко та Ніни Григорівни Щербань проводиться грейдування доріг вулиць селища Пісочин, зокрема: Транспортна, Некрасова, Новоолешківська, Рощинська та вулиць села Надточії. Належний стан доріг - запорука добробуту громади та її мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bf16082c8eea32c9c9707d7b76979981.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8dd3330a35ab075e1442d19c1b4096c3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/81ed939ec23db7b83b057fdf7ceadbe6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/958aef1af585a61427abd2c950a32847.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a372bf04796e7de4b18d16e0a0b96464.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ca5366a0dca5f9b435e455703b61bcf0.jpg)
« повернутися