Привітання з ювілеєм від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая
Дата: 04.08.2020 16:49
Кількість переглядів: 284
04 серпня Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай разом із депутатом селищної ради Любов Володимирівною Канцедал привітали з 90-річним ювілеєм учасника Другої світової війни Чешенко Марію Матвіївну.
Шановна Маріє Матвіївно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я та щасливого довголіття! Нехай у Вашій родині завжди панують любов, злагода та добробут!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e6ffd5444eb2f18d0801bea06f605e55.jpg)
« повернутися