Привітання з Днем народження Шапарь О. О., інспектора військово-облікового столу Пісочинської селищної ради

Дата: 05.08.2020 07:05

Вітаємо з Днем народження Шапарь Ольгу Олексіївну, інспектора військово-облікового столу Пісочинської селищної ради (Коротичанський старостинський округ)!

Шановна Ольго Олексіївно! Від щирого серця зичимо Вам і Вашим близьким завжди відчувати прихильність долі! Ваш професіоналізм та відповідальність, досконале знання нюансів спеціальності, доброзичливість і уважне ставлення до оточуючих – взірець для наслідування!
Нехай життя дарує лише радісні емоції, всі починання будуть успішними, у сімейному колі панують любов, злагода, благополуччя. Щастя, міцного здоров`я, нових звершень у професії!