Дбаємо про належний санітарний стан території громади
Дата: 05.08.2020 16:05
Кількість переглядів: 229
На виконання Планів моніторингу факторів навколишнього середовища Харківського району на 2020 рік представником Харківської районної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» у присутності працівника Пісочинської селищної ради здійснено забір води у колодязях громадського користування в селищі Коротич для подальшого проведення моніторингових лабораторних досліджень.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9b8a549c2f5af60876a3b0f074fe7874.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/98c237deba599a5dbc1d184f689c7db8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/644fa72a5c462f1336345ee46a93ceee.jpg)
« повернутися